روتیتر
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه فجر فارس در گفتگو با کوله بار عنوان کرد

همراهی تیم چهار نفره از پاسدار،طلبه،خادم الشهدا و معلم مدرسه در کاروان راهیان نور دانش آموزی

عکس
زیرتیتر
عوض‌پور گفت: هر یک از اتوبوس دانش‌آموزان‌ را یک تیم چهار نفره پاسدار، طلبه، خادم الشهدا و معلم مدرسه‌ همراهی می‌کند.
شرح

نبی ا... عوض‌پور مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه فجر فارس در گفتگو با کوله بار با اشاره به اهمیت برگزاری اردوهای راهیان نور گفت:هر ساله با فرا رسیدن موسم عاشقی خیل عظیمی از نوجوانان و جوانان برای تجدید پیمان، عازم دیار جنوب شده و چند روزی را در سرزمین ستارگان زمین سپری می‌کنند.
وی افزود: مشقت‌های فراوان ایجاد زیر ساخت و خدمات رسانی به میهمانان عشق اگرچه به چشم نمی‌آید اما حقیقتا کار ساده‌ای نیست و نیازمند برنامه‌ریزی و سازماندهی بسیاری است.

 
عوض پور تاکید کرد: سفرهای راهیان نور در اردیبهشت ماه همزمان با سالگرد آغاز عملیات غرور آفرين بازی دراز تحت عنوان کاروان‌های راهیان نور شمال غرب و غرب کشور آغاز شده و تا پایان تابستان ادامه می‌یابد؛ سپس از نیمه دوم مهر ماه کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی تحت عنوان "از مدرسه تا مدرسه" یعنی از مدرسه تحصیلی تا مدرسه دفاع مقدس آغاز و تا ۱۵ اسفند ادامه دارد.

 
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه فجر فارس تصریح کرد: برای سال ۹۶ برنامه داریم تا ۲۵ هزار نفر از دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم به مناطق جنوب اعزام شوند.

 
وی اضافه کرد: مرحله اول اعزام دانش‌آموزان پسر که از مهرماه آغاز شده بود اکنون به پایان رسیده است و الان در مرحله دوم، اعزام دانش‌آموزان دختر را در برنامه قرار داده‌ایم که تا ۲۴ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

 
عوض پور تصریح کرد: پس از امتحانات تحصیلی، اعزام مجدد دانش‌آموزان از ۳۸ شهرستان فارس شروع و تا تاریخ ۱۰ اسفند به پایان خواهد رسید.‌

 
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه فجر فارس گفت: هر یک از اتوبوس دانش‌آموزان‌ را یک تیم چهار نفره پاسدار، طلبه، خادم الشهدا و معلم مدرسه‌ همراهی می‌کند؛پاسدار وظیفه امنیت کاروان، خادم الشهدا برای ارتباط‌ چهره به چهره با دانش‌آموزان و جذب آن‌ها جهت انتقال گفتمان ایثار و شهادت، طلبه کاروان جهت پاسخگویی به شبهه‌ و سوالات شرعی و معلم برای مراقبت از دانش‌آموزان همراه کاروان هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://semnan.koolebar.ir/node/5810

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://semnan.koolebar.ir/news/اجتماعی/همراهی-تیم-چهار-نفره-از-پاسدار،طلبه،خادم-الشهدا-و-معلم-مدرسه-در-کاروان-راهیان-نور-دانش

List of links present in page