شهدای گمنام و غریب جاده سلامت

عکس
شهدای گمنام پارک کوهستان
زیرتیتر
شهدا شرمنده ایم ...
شرح

9 تیرماه سال 1398 بود که فضای شهر سمنان با ورود دو شهید گمنام جانی دوباره گرفت و مردم شهر با استقبالی باشکوه ، یاد و خاطرات دلاوری های رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را زنده کردند و مردم خسته از روزمرگی ها دوباره مامنی برای درد دل های خود یافتند .

اما اتفاقی شاید نامبارک افتاد و مسئولین شهر تصمیم گرفتند این شهدا را در جایی بیرون شهر به اسم جاده سلامت که مسیری برای ورزش دوستان در بالای شهرک روزیه سمنان می باشد ، دفن کنند . این درحالی بود که مردم شهر تجربه تلخ دفن شهدای گمنام را قبلا نیز در میدان قومس ورودی شهر داشتند که به طور معمول گذر مردم به آنجا نمی افتد و موجب غربت بیشتر آن شهدا شد و مردم بهره ای از وجود آنها نمی برند .

حالا نوبت شور بختی و غربت این دو شهید گمنام رسید و در محلی از شهر دفن شده اند که محل گذر عمومی مردم نیست و همین موضوع باعث شده با گذشت بیش از یکسال هنوز حتی سنگ قبری برای این دو شهید تهیه نکردند چه برسد به بنا و مقبره ای و تنها با یک بنر از جان گذشتگی آنها را برای ما قدر دانی کردند .

حال در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد به همت بسیجیان خادم الشهدا سنگ قبری هر چند موقت  بر روی قبر این دو شهید گمنام قرار گرفت  تا ببینیم کی رسم تلخ بدعهدی و کم کاری عده قابل توجهی از مسئولین دولتی و کشوری در تحقق وعده هایشان به ثمر خواهد نشست و دعا میکنیم این سنگ قبر های موقت ، تبدیل به موقت دائم نشوند و بتوانیم در یوم الحسره جوابگوی خون شهیدان باشیم .

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال ما شوید
https://semnan.koolebar.ir/node/4444547

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Source URL: https://semnan.koolebar.ir/news/اجتماعی/شهدای-گمنام-و-غریب-جاده-سلامت

List of links present in page