معاون بهداشت و درمان کل سپاه:

پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی استان سمنان برگزار می شود

معاون بهداشت و درمان کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی استان سمنان، گفت: دومین آمار شهدا دوران دفاع مقدس مربوط به جامعه پزشکی است.

سردار احمد عبداللهی صبح دوشنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی یادواره شهدای جامعه پزشکی استان سمنان در سالن جلسات سپاه ناحیه دامغان با اشاره به جایگاه ویژه جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: جامعه پزشکی جزء سرافرازترین اقشاری بودند که در آن دوران به کشور کمک شایانی توجهی داشتند.

وی اضافه کرد: یکی از مشکلاتی که جوامع گوناگون را تهدید می کند گم کردن هدف انقلاب است و زمانی که هدف برای مردم و مسئولان مشخص نباشد راه به جایی نخواهد برد.

معاون بهداشت و درمان کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن تحمل مشاهده پیشرفت انقلاب اسلامی را از نظر علمی و معنوی ندارد، افزود: دشمنان از راه های مختلف می کوشند تا یاد شهدا از جامعه اسلامی زدوده شود اما مردم ما باید با بصیرت و آگاهی خود این نقشه ها را باطل کنند.

عبداللهی با یادآوری اینکه انقلاب اسلامی ما به برکت خون پاک شهدا و رشادت های ملت رشید ایران و بر پایه دین و فرهنگ و بر مبنای ارزش ها بنا شده است، گفت: ما وظیفه داریم از این انقلاب به خوبی حراست و پاسداری کنیم.

وی خاطرنشان ساخت: سرچشمه انقلاب اسلامی ایران از ارزش های دینی نشأت گرفته و مبنای آن اقتصادی نبوده و اگر هم مسائل اقتصادی و سیاسی دو موضوع مهم تلقی می شوند اما این ها زیر مجموعه فرهنگ قرار می گیرند.

معاون بهداشت و درمان کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه ولایت مداری و ایثار گری شهدا به انقلاب اسلامی ایران عزت داد، افزود: ارزش های انقلاب باید به همه نسل ها انتقال داده شود.

جامعه پزشکی استان سمنان در دوران دفاع مقدس ۵۰ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرد که از این تعداد پنج شهید از کادر سپاه بودند.

پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی استان سمنان ۲۱ آبان ماه سال جاری در سالن همایش های هلال احمر مرکز استان با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار می شود.

در این جلسه هر یک از اعضا دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را در زمینه هر چه بهتر برگزار شدن یادواره شهدای جامعه پزشکی استان سمنان ارائه دادند.

https://semnan.koolebar.ir/node/2029

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)