رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان

تدبیر دولت امید آرامش خاطر مردم در حوزه درمان را به دنبال داشت

مراسم بزرگداشت روز پزشک شامگاه یکشنبه یکم شهریور ماه 94 با حضور دکتر شادنوش رئیس دانشگاه، مهندس وکیلی استاندار سمنان، مهندس خسروی نمایند مردم شهرستانهای سمنان، سرخه و مهدیشهر، میرزایی معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان، دانایی فرماندار سمنان، دکتر شربتدار

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در این مراسم ضمن تبریک این روز فرخنده به جامعه پزشکی، گفت:با حمایت های دولت و زحمات و تلاش های حوزه سلامت در کشور و استان شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه هستیم.

دکتر مهدی شادنوش افزود: مردم در گذشته علاوه بر بیماری خود دغدغه ای به نام هزینه های درمان هم داشتند اما خوشبختانه امروز با تدابیر اندیشیده شده مردم و پزشکان به ارامش خاطر رسیدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از سعه صدر و تحمل جامعه پزشکی در اجرای طرح تحول سلامت قدردانی و تصریح کرد: این طرح بدون مشارکت و تحمل شما نهادینه و موفق نمیشد.

دکتر شادنوش جامعه پزشکی این استان را قشری فرهیخته و متشخص نامید و افزود: وزرات بهداشت همه شاخص های سلامت در

این استان را رصد کرده و این استان مورد تشویق و تقدیر وزارتخانه قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان سال 94 را سالی نوید بخش برای حوزه سلامت استان دانست و گفت: امسال اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته و امکانات و تجهیزات خوبی برای استان خریداری شده است که به تشخیص و درمان بیماری ها کمک شایانی خواهد کرد و اعزام های درمانی به خارج از استان کاهش خواهد یافت.

دکتر شادنوش در پایان ضمن عذرخواهی از جامعه پزشکی به دلیل به تعویق افتادن مطالباتشان اظهار داشت: تلاش می کنیم با همکاری سازمان های بیمه گر بخشی از این مطالبات را پرداخت کنیم و امیدواریم با نهادینه تر شدن بودجه های سلامت در آینده نزدیک شاهد پرداخت به موقع مطالبات جامعه پزشکی باشیم.

مهندس وکیلی استاندار سمنان نیز ضمن تبریک روز پزشک بیان داشت: دولت تدبیر و امید با اجرای برنامه تحول نظام سلامت دغدغه ملت شریف ایران را در با کاهش هزینه های درمانی التیام بخشید.

مهندس وکیلی افزود: اجرای موفقیت آمیز برنامه تحول نظام سلامت به همت شما پزشکان عزیز و  همراهی خانواده محترمتان در دولت تدبیر و امید عملیاتی شد و این موفقیت بزرگ را به جامعه پزشکی استان سمنان تبریک می گویم.   

دکتر کامران قدس رئیس جامعه پزشکی شهرستان سمنان در این مراسم با ارائه گزارش عملکرد یکساله این سازمان، گفت: یکی از این اقدامات سازمان نظام پزشکی سمنان، بررسی تعرفه ها بود که پس از تشکیل کمیته استانی، تعرفه ها مصوب شد و هر جا که احتمال آسیب رسیدن به مردم را تشخیص دادیم با هماهنگی بیمه ها هزینه ها را کاهش دادیم.

https://semnan.koolebar.ir/node/2025

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.