فرمانده ورزشکار سردار شهید حسین غنیمت پور

2
شهید شاخص جامعه ورزشی کشور

خواهر شهید حسین غنیمت پور می‌گوید: شهیدان زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌خورند به این باور داشته باشید بگذارید تا خاطره‌ای بگویم ... در همان زمان که حسین شهید شده بود روزی مادر شهید کریمی او را می‌بیند که سر ظهر از در حیاط به درون خانه می‌آید آن‌هم سر نهار او به حسین می‌گوید: خاله دورت بگردم بیا در آغوشم، حسین می‌گوید آمده‌ام برای کاری ... خواستم بگویم برای خواهرم سه خواستگار خواهد آمد هر سه را رد کند ... به او گفت پس خواهر بیمارت چه؟ گفت من نزد خدا شفاعتش را کرده‌ام اما خدا مقدر ساخته او این‌گونه باشد و رفت ...
خواهر شهید ادامه می‌دهد: فردایش به خواب من آمد همان هفته سه خواستگار برای خواهرمان آمد و ما هر سه را رد کردیم تا اینکه چهارمین نفر آقایی به نام جلالی بود من متوسل به ائمه شدم که چه کنم تا اینکه بازهم حسین به خوابم آمد و گفت به خواهر بگو مبارکش باشد و امروز خوشبختانه زندگی بسیار خوبی دارند اینجاست که می‌گویم شهیدان زنده هستند.
افتخار برای یک ملت

شهید شاخص کشوری که حتی یک هفته از لیگ برتر نیز به نام او مزین و در شاهرود برگزار شد تا یادش همیشه زنده بماند او که دان یک تکواندو داشت و همیشه در اخلاق و ورزش مقام نخست را کسب می‌کرد و به اذعان هم باشگاهی‌هایش مرد اخلاق نام داشت.
خانه‌شان هنوز بوی حسین را می‌دهد حسینی که باشگاه را از راه‌آهن و سپس باشگاه‌های دیگر مانند شهید بیاری آغاز کرد اما اوج افتخارآفرینی‌اش فرماندهی گردان کربلای سپاه شاهرود در دفاع مقدس بود او را فرمانده دل‌ها می‌خوانند چراکه بسیار بااخلاق بود فرزند یک کارگر سخت‌کوش که سال‌های سال با نان حلال خانواده‌اش را گرداند و همه‌شان را به سرانجام رسانید.
حسین دهم فروردین‌ماه ۴۱ در تهران به دنیا آمد و بیست و چهارم دی‌ماه ۶۴ را برای رفتن برگزید آن‌هم ماموریتی که به خمپاره ۶۰عراقی محول شد تا سینه اش را بکشافد و او را خدایی کند تا گردان کربلا پس از خیبر فرمانده اش را دیگر نبیند... پدر اما امروز بجای حسین مهمانان را خوش آمد می‌گوید...
هیئت انصاردوستداشتنی شهدا و ایثارگران شهر ستان شاهرود

https://semnan.koolebar.ir/node/4444492

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.