دو هزار دانشجو از راهیان نور دریایی بازدید می کنند

جهانداری با بیان اینکه بازدید از راهیان نور دریایی باعث آشناسازی با شهدای دریا می شود، گفت: امسال 2هزار نفر از دانشجویان از راهیان نور دریایی بازدید می کنند.

رسول جهانداری مسئول سازمان اردویی راهیان نورو گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در گفتگو با کوله بار  با اشاره به آغاز اردوهای راهیان نور دریایی خلیج فارس دانشجویی گفت: امسال هم همانند سال گذشته، تمام عزم و جزم خود را راسخ نموده ایم تا اردوهای راهیان نور را با نظم بیشتروموثر برگزار نماییم و برنامه ریزی نموده ایم که امسال یک هزار نفر از دانشجویان سراسر کشور را به  اردوی راهیان نور دریایی خلیج فارس و یادمان شهدای گمنام جزیزه هرمز اعزام نماییم.

 
وی با بیان اینکه امسال یک هزار نفر از دانشجویان استان هرمزگان هم از مناطق راهیان نور دریایی بازدید می کنند، افزود: اردوهای راهیان نور دانشجویی یکی از اثرگذارترین اردوهاست که بحمدالله امسال برنامه ریزی نموده ایم که دانشجویان استان هرمزگان بتوانند از راهیان نور دریایی هم بازدید کنند تا با شهدای دریایی بیشتر آشنا شوند.

 
این مقام مسئول ابراز داشت: اردوهای راهیان نور دانش آموزان استان هرمزگان، مهرماه آغاز شده است و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد .

جهانداری با بیان اینکه امروز راهیان نور بهترین واثر گزار ترین کارفرهنگی در کشور ما واقع شده و در حال انجام است، تاکید کرد:کوچکترین حرکتی که می توانیم برای تداوم راه شهدا انجام دهیم، همین برگزاری راهیان نور و شرکت اقشار مختلف بسیبج و احاد مردم در این اردوهای معنوی است.  
 
مسئول اردویی،راهیان نور و گردشگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار داشت:در اردوی راهیان نور دریایی، دانشجویان  ضمن عطر افشانی قبور شهداء ، بازدید از موزه  دفاع مقدس،با عملیات های نظامی و اهمیت استراتژیک بودن این منطقه  آشنا می شوند.

https://semnan.koolebar.ir/node/5811

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)