توزیع ۱۱ هزار بسته بهداشتی و معیشتی در استان سمنان

1
مسئول کمیته خادم الشهدای برادران استان سمنان گفت: تاکنون ۱۰ هزار بسته بهداشتی و یک‌هزار بسته معیشتی در این استان توزیع شده است.

علیرضا دانشگر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمنان، با اشاره به اقدامات گروه‌های خادم‌الشهدای برادران استان سمنان اظهار کرد: این گروه‌های جهادی هم‌پای مدافعان سلامت و همه دلسوزانی که برای مقابله با بیماری کرونا بسیج شده‌اند، اقدامات مؤثر و قابل‌توجهی انجام داده‌اند.

وی اضافه کرد: این گروه‌های جهادی در زمینه ضدعفونی کردن معابر و مراکز عمومی، تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی‌کننده، تهیه و توزیع بسته‌های مواد غذایی برای خانواده‌های نیازمند، ارتباط با خانواده شهدا و رفع نیازهای احتمالی، ایجاد کارگاه تولید ماسک و لباس محافظتی و توزیع آن و فعالیت‌های فرهنگی مانند برگزاری دو مسابقه ادبی اقدامات لازم را انجام داده‌اند.

مسؤول کمیته خادم الشهدای برادران استان سمنان افزود: ضدعفونی مراکز عمومی در شهرهای این استان با فعالیت روزانه بیش از ۱۰۰ نفر از اعضای خادم‌ الشهدای استان در حال انجام است و تیم‌های خادم الشهدا برای توزیع ماسک و بسته‌های بهداشتی و ضدعفونی و بسته‌های مواد غذایی سازماندهی‌ شده‌اند و این فعالیت‌ها را در استان سمنان انجام می‌دهند.

دانشگر با اشاره به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و لباس محافظ پزشکی و تولید روزانه دو هزار و ۳۰۰ ماسک و ۲۰۰ لباس محافظ گفت: مشارکت در تولید و بسته‌بندی روزانه محلول‌های ضدعفونی تحت نظارت اداره بهداشت و توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته مواد بهداشتی در استان سمنان از اقدامات این کمیته است.

وی ادامه داد: توزیع بیش از یک‌هزار بسته مواد غذایی بین خانواده‌های نیازمند، نذر قربانی و توزیع گوشت بین خانواده‌های نیازمند و ارتباط با برخی از خانواده‌های شهدا و تلاش برای رفع نیاز آنان با توجه به محدودیت‌های ایجادشده فعلی از دیگر اقدامات این کمیته در استان سمنان است.

مسؤول کمیته خادم الشهدای برادران استان سمنان با اشاره به مشارکت در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اعیاد شعبانیه تصریح کرد: دو مسابقه ادبی در فضای مجازی برای عموم مردم با عناوین «میثاق‌نامه مکتب حاج قاسم» با موضوع مروری بر وصیت‌نامه شهید سلیمانی و مسابقه دلنوشته‌ای به مدافعان سلامت در حال برگزاری است که با استقبال خوبی مواجه شد.

دانشگر خاطرنشان کرد: مشارکت در غسل و تدفین تعدادی از اموات مبتلا به کرونا و ضدعفونی گلزارهای شهدای استان سمنان (قبل از بسته شدن گلزارها) از دیگر اقدامات این کمیته در راستای مقابله با کرونا در این استان سمنان بوده است که این فعالیت همچنان ادامه دارد.

Image removed.

Image removed.

https://semnan.koolebar.ir/node/4444460

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)